Close

“TELKOL ekspres” nr 3 / marzec 2020 – wersja elektroniczna

Drodzy Pracownicy!
Przed Wami marcowy numer miesięcznika TELKOL Ekspres. W tym wyjątkowym dla wszystkich czasie zebraliśmy dla Was najistotniejsze informacje z życia naszej firmy. Przeczytacie między innymi relację z Forum Intermodalnego, podczas którego naszą spółkę reprezentowała Dyrektor Biura Kontraktów Budowlanych Maria Góralska.
W związku z trwającą pandemią koronawirusa, Fundacja Grupy PKP szuka wolontariuszy chętnych do pomocy osobom objętym kwarantanną domową. Szczegóły przygotowanej przez Fundację akcji znajdziecie Państwo w tym numerze. Kontynuujemy dwa cykle – historia kolejnictwa oraz Wasze hobby – czyli pasje naszych Pracowników.
W marcowym numerze piszemy o najszybszych parowozach, a o swoim muzycznym hobby opowiada w wywiadzie Pani Anna Kuć pracująca w Regionie Wschodnim.
Na koniec postanowiliśmy doradzić jak zadbać o Wasze zdrowie – możecie zapoznać się z – instrukcją postępowania na wypadek zakażenia i szerzenia się chorób zakaźnych oraz wzmocnić swoją odporność zaproponowanymi przez nas naturalnymi sposobami.
Zapraszany do lektury!

Redakcja

Telkol Ekspres nr 3 [24] marzec 2020