Close

TELKOL ekspres” nr 9 / listopad 2020 – wersja elektroniczna

 

Szanowni Państwo!

Jesień w pełni, zatem zaparzamy ulubioną herbatę, zawijamy się w ciepły koc i zapraszamy do lektury TELKOL Ekspres. A jeśli jesień, to przetwory – najlepszymi przepisami podzieliła się z nami Pani Basia z Biura Handlowego. W tym numerze poznamy się z Członkiem Zarządu – Panem Tomaszem Głowackim, a Nasz pracownik – Pan Roman Kostrzewa  z  Wydziału Realizacji Usług opowie o swojej życiowej pasji – piłce nożnej.

Ponieważ aktualnie podróżowanie jest niewskazane zajrzymy ze stron Naszej firmowej gazetki na Dworzec w Lublińcu, gdzie PKP TELKOL zajął się SDiP-em i monitoringiem wizyjnym.

Jak wiadomo, lepiej zapobiegać niż leczyć dlatego Zespół ds. Koordynacji działań w związku z zagrożeniem wystąpienia koronawirusa stworzył procedurę „Działań zapobiegawczych oraz postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem SARS – COV – 2 lub zachorowania na COVID 19 w PKP TELKOL”. Każda pomoc w tych trudnych czasach jest ważna, dlatego Spółka zorganizowała zbiórkę krwi w ramach inicjatywy „Kolejowa krew ratuje życie”, z której relację możecie Państwo przeczytać w tym numerze. Żeby wspomóc się finansowo, przypominamy o możliwości skorzystania z dostępnych w Spółce narzędzi dla pracowników: portalu Cash i Kasy Zapomogowo – Pożyczkowej. Opowiemy również o optymalizacjach w naszej firmie i korzyściach płynących z przeprowadzki NCC i Regionu Warszawa do siedziby Centrali Spółki.

Na koniec będziecie Państwo mogli przeczytać o rozstrzygnięciu konkursu „Praca w PKP TELKOL latem” i zaangażować się w nowe inicjatywy, do czego serdecznie zapraszamy.

 

Redakcja

 

https://telkol.pl/wp-content/uploads/2020/11/TELKOL-EKSPRES-listopad.pdf