Close

“TELKOL ekspres” nr 6-7 / czerwiec-lipiec 2020 – wersja elektroniczna

Drodzy Pracownicy!

Rozpoczął się okres wakacji – czas letnich wyjazdów i zasłużonego wypoczynku po miesiącach ciężkiej pracy. A skoro wakacje, to również niniejszy numer ma charakter bardzo wakacyjny i inspirujący do letniego wypoczynku. A jeśli mowa o wakacyjnych podróżach, to przygotowaliśmy dla Was propozycje niezwykłych miejsc w Polsce, które warto wpisać na swoją wakacyjną listę. Podczas urlopu warto wykorzystać wolny czas na wycieczki i odrobinę zdrowego ruchu, ale to świetna okazja do nadrobienia zaległości książkowych. Przygotowaliśmy kilka propozycji na lekkie lektury, które idealnie sprawdzą się podczas wylegiwania na plaży lub deszczowych dni spędzanych pod kocem z kubkiem gorącej herbaty.

W wakacje nie zapominajmy o zdrowym odżywianiu – mamy dla Was konkretne, proste przepisy na zdrowe koktajle, które idealnie sprawdzą się na lato.

Oprócz wakacyjnych tematów w numerze znajdziecie Państwo informację o zmianie w składzie Zarządu i wywiad z nowym Prezesem. Nie zabraknie również garści informacji od Biura Spraw Pracowniczych, gdzie przeczytacie o tegorocznych odznaczeniach pracowniczych oraz o utrzymanych postanowieniach nowego Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy. Dowiecie się także na czym polega praca specjalisty ds. infrastruktury przy usuwaniu awarii kabli miedzianych.

Na koniec informujemy o możliwości skorzystania z przystosowanej dla naszych pracowników oferty gotówkowej pożyczki przez portal Cash.

Redakcja

https://telkol.pl/wp-content/uploads/2020/07/TEXPRES_26_10.pdf