Rozwijamy współpracę z młodzieżą ze szkół technicznych w Regionie Szczecin. W tym tygodniu odbyło się spotkanie PKP TELKOL z uczniami Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych z klas o profilu teleinformatycznym. W ramach wspierania edukacji branżowej zapraszamy uczniów do udziału w praktykach zawodowych organizowanych przez naszą firmę.
W czasie spotkania Michał Kozłowski, Dyrektor Biura Techniki mówił o programie praktyk zawodowych realizowanych w PKP TELKOL i korzyściach podjęcia pracy w naszej Spółce. Rozmawiał też z uczniami o perspektywach rozwoju zawodowego
w branży telekomunikacyjnej w sektorze kolejowym. Ze specyfiką pracy na stanowisku specjalisty ds. infrastruktury oraz specjalisty ds. radiołączności zapoznała młodych adeptów Marta Bagnicka-Wojno, Wicedyrektor Biura Techniki. W czasie spotkania można było wygrać wiele ciekawych nagród związanych z naszą firmą, biorąc udział w quizie z tematyki telekomunikacji na kolei.
Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za ciepłe przyjęcie, a młodzieży za inspirujące pytania i pozytywną energię. Gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy!
Stawiamy na młodych, ich zaangażowanie i chęć rozwoju!
Zachęcamy do realizacji praktyk lub staży w naszej Spółce! Piszcie na adres: praktyki@telkol.pl oraz staz@telkol.pl
Zapraszamy też do pracy w naszej firmie! Oferty pracy znajdziecie na stronie: https://telkol.pl/praca/





