Close

Spotkanie w Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie

  • Start
  •  / 
  • Aktualności all
  •  / 
  • Spotkanie w Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych w Szczecinie

Kolejne spotkanie w Szczecinie – tym razem z uczniami Technikum Łączności i Multimediów Cyfrowych z klas o profilu teleinformatycznym. PKP TELKOL zaprasza młodych adeptów zawodu do realizacji praktyk zawodowych, a także stażu
i dalej do podjęcia pracy w telekomunikacji w branży kolejowej. To specjalność, która będzie się rozwijać w tym sektorze gospodarki, szczególnie w obliczu realizowanych i planowanych inwestycji w branży szynowej.

O charakterze pracy na stanowisku specjalisty ds. infrastruktury oraz specjalisty ds. radiołączności mówił na spotkaniu
z uczniami Michał Kozłowski, Dyrektor Biura Techniki. Rozmawiał też z młodzieżą o perspektywach rozwoju zawodowego w branży telekomunikacyjnej w sektorze kolejowym. Temat realizacji praktyk zawodowych i korzyści pracy w PKP TELKOL przybliżyła Marta Bagnicka-Wojno, Wicedyrektor Biura Techniki.  Uczniowie wzięli też udział w quizie z tematyki telekomunikacji na kolei i mogli wygrać wiele atrakcyjnych nagród związanych z naszą firmą.

Dziękujemy Dyrekcji Technikum za spotkanie, a młodzieży za zainteresowanie, pozytywną energię i chęć współpracy.

Zachęcamy do aplikowania na adres: praktyki@telkol.pl oraz staz@telkol.pl
Zapraszamy też do zapoznania się z naszymi ofertami pracy na stronie: https://telkol.pl/praca/

Dołącz do nas!