Close

PKP TELKOL na Forum Młodych Kolejarzy

PKP TELKOL na Forum Młodych Kolejarzy

Dzisiaj już ostatni dzień Forum Młodych Kolejarzy. Spotkanie ponad 200 uczestników młodego pokolenia kolejarzy pokazało, że kolej to przede wszystkim ludzie, ich pasja, niesamowita energia i chęć rozwoju.

Debaty, warsztaty o kolei, bezpieczeństwie, nowych technologiach, ale też konkursy z tematyki kolejowej, symulatory i inne atrakcje wypełniły program ostatnich dni spotkania. Młodzi mogli zmierzyć się w turnieju „1 z 10” czy sprawdzić w roli maszynisty.

Również nasi młodzi pracownicy z PKP TELKOL mieli okazję wziąć udział w inspirujących rozmowach o przyszłości kolei w Polscei poznać planowane kierunki rozwoju branży kolejowej, a także okazję do nawiązania nowych relacji
z kolegami z branży i innych spółek kolejowych.

FOT.: Maciej Ambroziewicz oraz Polska Izba Kolei